informuję, że od dnia 22 marca 2021 r. do dnia 18 kwietnia 2021 r. dla klas I - VIII prowadzone będą zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Przypominam, że w zakładce "Organizacja szkoły - pliki szkoły" znajdują się informacje dla rodziców i uczniów kl. I - III oraz IV - VIII".

Proszę o zapoznanie się z obowiązującym od dnia 22 marca 2021 r. planem lekcji.

Uczniowie klas I - VIII mogą skorzystać z konsultacji online z nauczycielami. Harmonogram konsultacji umieszczony jest w zakładce "Organizacja szkoły - pliki szkoły".

Ponadto w okresie od dnia 22 marca 2021 r. do dnia 18 kwietnia 2021 r. dla dzieci z klas I-III szkoły podstawowej, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19, szkoła ma obowiązek zorganizować opiekę świetlicową oraz zajęcia zdalne na terenie szkoły. Warunkiem jest wniosek rodziców.

Zajęcia sportowe na terenie szkoły nie odbywają się.

Konsultacje dla uczniów klas VIII przygotowujących się do egzaminu ósmoklasisty odbywają się na dotychczasowych zasadach.

Oddziały OPa - 0d pracują na dotychczasowych zasadach. Uczniowie z oddziałów przedszkolnych objęci są dożywianiem, dowozem i zajęciami świetlicowymi.

Życzę Państwu zdrowia i wytrwałości,